Anna Konieczniak - prezes


Z wykształcenia polonistka, ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania i wdrażania projektów unijnych, pedagogiki i logopedii. Specjalistka w zakresie pozyskiwania funduszy, realizatorka projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Zaangażowana działaczka społeczna. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Przewodnicząca Gminnej Rady Pożytku Publicznego Gminy Klucze.

Ania w SFOK lubi najbardziej inspiracje, spotkania z ludźmi pełnymi pasji, radość z efektów, wyzwania i rozwój!

Sylwia Pałka - wiceprezes


Z wykształcenia pedagożka, wychowawczyni w CDŚ. Wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, koordynatorka ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach, doradczyni ds. Konkursu FIO Małopolska Lokalnie Ma doświadczenie w pisaniu, koordynowaniu i rozliczaniu projektów. Ekspertka oceniająca wnioski w konkursach grantowych.

Sylwia w SFOK najbardziej lubi inspirujące i ciekawe projekty, kontakt z ludźmi, pracę z dziećmi, współpracę z młodymi organizacjami.
 

Iga Szeląg - wiceprezes


Z wykształcenia pedagożka, wiceprezeska Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, wychowawczyni w CDŚ, doradczyni ds. Konkursu FIO Małopolska Lokalnie - Północ . Posiada doświadczenie w pisaniu wniosków, koordynacji i rozliczaniu projektów. Ekspertka oceniająca wnioski w konkursach grantowych.

Iga w SFOK lubi najbardziej różnorodność pomysłów na działania społeczne, kontakt z ciekawymi ludźmi

Bogusława Jakubek - skarbnik


Członkini Zarządu Stowarzyszenia Forum Oświatowe KLUCZE, z wykształcenia i zawodu nauczyciel, geograf, z pasji przewodnik i miłośniczka podróży. Posiada doświadczenie w realizacji projektów i organizacji wypoczynków.

Niezastąpiona organizatorka wyjazdów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uwielbia ruch i pracę z dziećmi i młodzieżą.